Naše aktivity

Naše aktivity

Tatry máme radi!

A preto sa snažíme pozitívnu emóciu k Tatrám preniesť aj na ostatných. Či už sú Tatry len spestrením zimných prázdnin raz v roku, alebo sa do nich vyberáte v každom ročnom období, nezabudnite sa k nim správať s úctou a rešpektom. Pretože ich predsa máte radi.

Čomu sa venujeme teraz

Dvaja parťáci s neľahkou minulosťou sa stali symbolmi tatranských zvieracích turistov. Ich vytrvalosť, radosť z turistiky a láska k horám môžu byť príkladom aj pre mnohých ľudí. Arthur a Merlin, vitajte v rodine Tatry máme radi!

Čítať viac

Vojnoví utečenci pod Tatrami – to sú hlavne matky a deti.Tí najslabší a najzraniteľnejší. Prichádzajú v extrémne náročnej situácii a my urobíme všetko preto, aby to pod Tatrami zvládli čo najlepšie. 

Čítať viac

Svojou troškou prispievame k projektu inklúzie detí zo znevýhodnených sociálnych skupín. Už druhý rok budeme súčasťou najväčšieho rodinného festivalu na Slovensku, ktorý sa uskutočňuje pravidlene v letných mesiacoch v bratislavskom Sade Janka Kráľa. 

Čítať viac

Najvyššie položený detský tábor na Slovensku, to je Moonlight camp. Zážitkový detský tábor zameraný na poznávanie a ochranu prírody, ktorý sa už tretí rok realizuje vo Vysokých Tatrách na Hrebienku.

Čítať viac